rozšířené vyhledávání ...

Statistika radarů

Rozklikávací rozpočet

Stredni polabi

Služba sms info zprávy obce Jenšten

Tato dnes již tradiční služba je určena všem občanům obce, který své mobilní číslo zaregistrují k odběru. Po jednoduché registraci bude občan zdarma informován tzv. informačními zprávami obecního úřadu o sportovních, kulturních akcích, ale dostane i praktické informace, např. o mimořádných svozech odpadů, zasedání zastupitelstva apod. Samozřejmostí je předání tzv. krizových sms zpráv, informujících např. o odstávce dodávky elektřiny, vody aj.

Podmínkou využívání služby je pouze vlastnictví mobilního telefonu, případně e-mailu.

Registraci můžete provést těmito způsoby:
  • Osobně na úřadu obce v úředních hodinách zde
  • Zasláním e-mailu na adresu info@jenstejn.cz. Do této zprávy, prosím, uveďte své jméno, příjmení, adresu, mobilní číslo a zvolte si rozsah odběru sms zpráv a to informační zprávy obecního úřadu, jen krizové sms nebo vše. Pokud nebudete nijak specifikovat, tak budete zařazeni k odběru všech zasílaných zpráv.
  • Prostřednictvím REGISTRACE do systému sms info zpráv, viz níže.

Zrušení registrace v sms info zprávách:

Zrušení registrace lze provést buď osobně na úřadu obce v úředních hodinách (zde) nebo zasláním e-mailu na adresu info@jenstejn.cz

Neoficiální facebookový profil obce Jenštejn

Aktuality a zajímavosti můžete také sledovat na neoficiálním FCB profilu obce Jenštejn https://www.facebook.com/jenstejn

(k přečtení informací na profilu není potřeba registrace na Facebooku).